Sürekli İyileştirme

Amacımız; Firma-müşteri ilişkisinde kazan/kazan prensibi ile yol alarak sadece ana sanayi ve tedarikçi kavramından çıkarak «çözüm ortağı» statüsüne geçmektir.

Genç ve dinamik kadromuz ile bir ürün devreye alındıktan sonra adım adım iyileştirmeler yapılması için çalışmaktayız, bu sayede hem kalite seviyesini ve üretim hızını arttır iken hem de maliyetlerin aşağı çekilebileceğinin bilincindeyiz. Bu sebeple Genel Ekipman Verimliliği, KAIZEN uygulamaları olmazsa olmazlarımızdandır. Her gün ASAKAI toplantıları yapılarak hem iç iletişim sağlanır iken hem de müşterilerimiz tarafından istenen kalite, istenen miktar ve istenen zamanda ürün tedariği için aksiyonlar görüşülmektedir. Günlük, haftalık olarak müşterilerimize geri bildirimler sağlamaktayız. 

Görsel Fabrika Yönetimi
Yalın Üretim
Maliyet İyileştirme
Verimlilik Takibi
ABRAkademi

2019’un dördüncü çeyreğinde devreye alınan “ABRAkademi” ile tüm çalışanlarımıza değişik seviye ve konularda eğitimler düzenlemekte, sınavlar yapmaktayız. Bu sayede sürekli gelişim felsefesini hem teorikte hem de pratikte uygulamanın yollarını bulmayı hedefliyoruz.