Mühendislik

Mühendislik ve Proje birimimizde tüm müşterilerimizin ihtiyaçları değerlendirilir ve proje yönetimi mantığında takvimlendirmeleri yapılır. Gerek görülür ise; adet fark etmeksizin, ürünün istenen hassasiyetine göre kalıp/fikstür tasarımı yapılmaktadır. Talep edilen ürünün fonksiyon ve dayanımı istendiğinde mühendislik ve proje birimimiz ürünün kullanım yeri ve şartlarına göre test ekipmanları da tasarlayarak müşteri özel isteklerini de karşılamaktadır.

Kalıp & Fikstür Tasarım ve Üretimi
Proses Tasarımı & Mühendislik Hizmetleri
Proje Yönetimi
Ürün Tasarımı ve Geliştirmesi


Mühendislik ve proje birimimiz müşteri taleplerine ek olarak ABRAMET’e ait ürün tasarımını, üretim hazırlığını ve prototip üretimini gerçekleştirmektedir. 

Mühendislik ve proje alanındaki tecrübemiz ile hem kendi proses tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz hem de müşterilerimiz istediği takdirde “Mühendislik Hizmetleri” adı altında ürünlerin imalat resimlerinin çizilmesi, imalat esnasında yaşanabilecek problemler ile ürün ömrünü tamamlar iken ne gibi problemler yaşanabileceğine dair destekleri de vermektedir. Yaşanabilecek problemlere karşı FMEA çalışmaları yaparak müşterilerimizi de bilgilendirmekteyiz.